HAKKIMIZDA

Nar Sanat Anaokulu ‘na Hoşgeldiniz,

     Bakırköy’de bir ilki gerçekleştiren Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat DerneğiMilli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika vermeye yetkili Bakırköy’ün ilk sanat derneği kursu olma özelliğini taşıyan” Özel Nar Sanat Eğitim Kursunu” sizlerin ve çocuklarınızın daha kaliteli, doyurucu sanat eğitim alması amacıyla kurmuştur.

     Küçük dostlarımızla Nar Sanat eğitim kursunda tanıştık ve sanatın her alanında ne kadar başarılı olabileceklerini bizlere gösterdiler.Bilim ve sanatın birbirinden ayrılamaz parçalar olduğuna inanan bizler okul öncesi dönemde sanat yapmak için değil ,sanat dallarıyla eğitim yapmak amaçlı Özel Nar Sanat Anaokulu ‘nu açtık.Sanat  ışığı altında bilimsel ve çağdaş bir eğitim vermeyi hedeflemekteyiz.

Farklılıklarımız,

  • Türkiye’de sanat dallarını eğitim programı içine alan tek sanat anaokuluyuz.
  • Bireysel eğitime önem veriyoruz.
  • Bireysel gelişim programı uyguluyoruz.
  • Eğitim materyallerimiz tamamıyla zihin geliştirmeye ve araştırmaya sevk edici özelliktedir.
  • Küçük dostlarımızın hijyenik,havadar ortamlarda kendini gerçekleştirmesine fırsat veriyoruz.
  • 18 yıllık tecrübemizle eğitimde iddaalıyız.
book_icon

EĞİTİM

Anaokulu faaliyetleri çocukların temel becerilerine yardımcı olmak için mükemmel bir yoldur. Bilim faaliyetleri ile meraklarını cezbedecek ve sanat projeleri ve faaliyetleri yaratıcılıklarına kıvılcım olacaktır.
bear_icon

OYUN

Çocuk oyun aracılığıyla öğrenir, kendini ve içinde yaşadığı dünyayı oyunla tanır ve kendini en iyi oyun sırasında ifade eder, kritik düşünme becerilerini oyun içinde kazanır.
meal_icon

YEMEK

Çocuklar için kritik gelişim ve öğrenme döneminde tercih edilen gıda seçenekleri fiziksel olarak aktif yaşam tarzlarına etki eder ve beslenme sistemimiz sorgulamaya dayalıdır.

Vizyonumuz,

Sanatın ahlaksal ve dürüstlük ile kaliteden taviz vermeyen yanını, verdiği eğitime dahil eden bir  okul öncesi eğitim kurumu olmaktır.

Misyonumuz,

Okul öncesi dönemde olan çocuklarımıza sanat dalları ışığı altında çağdaş ve bilimsel  disiplinlerden oluşan eğitim verebilmektir.

misyonumuz